HAYASHI CUP 11.06.2017

11 czerwca 2017 już po raz drugi Klub Karate Empi był organizatorem ogólnopolskiego turnieju karate. W tym roku na matach pojawiło się 310 zawodników z 17 klubów. Ponad 100 zawodników, niż w roku poprzednim. Zawody zostały zorganizowane według przepisów WKF, sędzią głównym był Tomasz Wosicki. Turniej został oceniony dobrze przez wszystkich zawodników. Zawodnicy Kubu Empi okazali się być bardzo gościnni i zajęli 4 miejsce w klasyfikacji medalowej zdobywając łącznie 50 medali 8 złotych, 9 srebrnych i 33 brązowe medale. Wyniki widoczne na zdjęciach. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze większa frekwencja. Na koniec chciałbym serdecznie podziękować wszystkich bez których turniej by się nie odbył tj. wolontariuszom, sponsorom Urząd Gminy Dopiewo, firmie EUROLED  www.euroled.com.pl, Benefit Systems, Hayashi, Momico.