Zawodniczka EMPI Mistrzem Polski Full Contact

Zawodnicy naszego klubu EMPI-Skórzewo Magda NOWICKA i Bartosz GŁUCHY brali udział w Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów Polskiego Związku Kickboxingu w KICK-BOXINGU w formule FULL CONTACT odbywających się od 10-12 kwietnia 2015 roku w Luboniu k/Poznania. W imprezie brało udział ponad 200 zawodników z 65 klubów z całej Polski.

« z 5 »

Magda NOWICKA zdobyła złoto w kategorii wagowej +70kg w junior starszy. Pierwszą walkę Magda stoczyła z zawodniczką Karoliną LEWARSKĄ z klubu Zamek Kurzętnik wygrywając w trzeciej rundzie przez RSC. W finale walczyła z Dominiką SŁOMKĄ z klubu MKS Kalina Lublin wygrywając również przed czasem w drugiej rundzie przez RSC. Magda udowodniła swoją klasę mistrzowską oraz jeszcze wyraźniej zaznaczyła swoją pozycję w czołówce zawodniczek naszego kraju. Należy dodać, iż jest zeszłoroczną Mistrzynią Polski w MUAY-THAI (Boks Tajski) i K-1 oraz V-ce KICK-BOXINGU Full Contact.
Bartosz GŁUCHY stoczył swój pojedynek w kategorii wagowej -75kg w senior z zawodnikiem Dominikiem PAZDANEM z klubu UKS Diament Pstrągowa. Mimo, że Bartek przegrał swoją walkę na punkty, to jednak dobrze się zaprezentował i zdobył doświadczenie potrzebne do dalszych startów.
Nasz medalista Mistrzostw Świata i Europy Seniorów w Karate Adam RATAJCZYK zdobył na prestiżowym Polish Open WUKF w Szczecinie srebrny medal w walce przegrywając dopiero w finale z Egipcjaninem.
W tym miejscu wymienimy naszą młodzież która od początku roku zdobyła w wojewódzkich zawodach 54 medale (skróty medali Z-złoty, S-srebrny, B-brązowy).