Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Karate Olimpijskim WKF Kleszczewo 12.05.2019

11 maja w Kleszczewie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Karate Olimpijskim WKF. Była to już trzecia odsłona tych mistrzostw, która zgromadziła w ramach zawodów 371 zawodników ze 170 szkół województwa wielkopolskiego. Klub Karate EMPI reprezentowało 16 zawodników reprezentujących swoje szkoły zdobywając dwa złote 2 srebrne i 6 brązowych medali. Dodatkowo zawodnik klubu Mateusz Samól, zdobywając 1 złoty i 1 brązowy medal zapewnił swojej szkole IX Liceum Ogólnokształcącemu drugie miejsce w klasyfikacji Licealiady.

Medale zdobyli:

złote:

  • Mateusz Samól – kata indywidualne chłopców rocznik 1999 i młodsi (IX LO Poznań)
  • Wojciech Karbowiak – kumite indywidualne chłopców rocznik 2010 i młodsi – fantom (SP Buk)

srebrne:

  • Karolina Karabon – kata indywidualne dziewcząt rocznik 2007-2006 (9Kyu) (SP Buk)
  • Amelia Smoczyńska – kumite indywidualne dziewcząt rocznik 2009-2008 -33kg (SP nr 2 Plewiska)

brązowe:

  • Urszula Chmielnik – kumite indywidualne dziewcząt rocznik 2009-2008 – fantom (Akademia Pitagorasa Baranowo)
  • Filip Frontczak – kumite indywidualne chłopców rocznik 2003 i młodsi +66kg (SP nr 54 Poznań)
  • Gabriel Gołębiowski – kumite indywidualne chłopców rocznik 2007-2006 -36kg (SP nr 78 Poznań)
  • Maksymilian Karabon – kumite indywidualne chłopców rocznik 2010 i młodsi – fantom (SP Buk)
  • Mateusz Samól – kumite indywidualne chłopców rocznik 1999 i młodsi (IX LO Poznań)
  • Tomasz Stefańczyk – kumite indywidualne chłopców rocznik 1999 i młodsi +64kg (IV LO Poznań)

dodatkowo punktowane 5 miejsca zdobyli:

  • Piotr Adamczyk – kumite indywidualne chłopców rocznik 2003 i młodsi -53kg (SP nr 34 Poznań)
  • Aleksandra Chmielnik – kumite indywidualne dziewcząt rocznik 2007-2006 -43kg  (Akademia Pitagorasa Baranowo)
  • Wiktoria Gołębiowska – kumite indywidualne dziewcząt rocznik 2003 i młodsze +55kg
    (Gimnazjum nr 5 Poznań)
  • Iwo Kopydłowski – kumite indywidualne chłopców rocznik 2009-2008 – fantom
    (SP Przeźmierowo)

poza tym startowali:

Bartosz Andrzejewski (SP Dąbrowa), Krzysztof Karolak (SP nr 2 Skórzewo), Filip Tierling (SP Dopiewo), Emilia Ułasewicz (SP Buk)

serdecznie gratulujemy wszystkim osobom, które startowały na turnieju.

1
« 1 z 27 »