Grand Prix Pleszew 18-19.05.2019

18-19 maja w Pleszewie odbył się 6 CENTRAL POLAND OPEN w Karate WKF, który zgromadził 515 zawodników z 70 klubów reprezentujących 10 krajów. Na macie pojawiła się dwójka zawodników klubu EMPI, którzy startowali w konkurencjach kumite. Pierwszego dnia w konkurencji kumite indywidualnym mężczyzn -76kg startował Bartosz Komsta, który w pierwszej walce uległ zawodnikowi klubu YAMABUSHI Krzysztofowi Michalskiemu 4:1, który przegrał kolejną walkę z późniejszym zwycięzcą konkurencji a sam zajął trzecie miejsce. Drugiego dnia startowali młodsi zawodnicy. Wśród nich startowała Amelia Smoczyńska, która stoczyła 4 zwycięskie walki i wygrała konkurencję kumite dziewcząt U10 +30kg. Pokonując w pierwszej walce Maję Dolatę (NIPPON KROTOSZYN) 4:0,             Anastasya Gvozdikova (UKRAINA) 5:0, Julę Przybylską (KAMINARI PERZÓW) 1:0 i w finale Zuzannę Zazgozdę (OLIMP ŁODŹ) 2:0. Pierwszy sukces i kolejne doświadczenie na zawodach rangi międzynarodowej.