Puchar Krajny i Pałuk w Karate WKF Paterek 28.04.2018

on

W Pucharze Krajny i Pałuk w Karate WKF Paterku 28.04.2018 roku brało udział blisko 320 zawodników. Pośród nich znalazła się reprezentantka Klubu Karate EMPI Amelia Smoczyńska, która startowała w 3 licznie obsadzonych konkurencjach.

Doskonale spisała się w konkurencji kumite indywidualnym dziewcząt 8-9 lat +29kg, gdzie pośród 16 zawodniczek zajęła wysoką drugą lokatę. W drodze do finału musiała pokonać 3 zawodniczki.

W kata indywidualnym dziewcząt żółte pasy 8-9 lat zajęła 7 miejsce wśród 17 startujących, natomiast w kumite dziewcząt 10-11 lat -30kg przegrała walkę o brązowy medal wynikiem 3-2;/

Start Amelii uważam za udany, pokazała chęć walki, doskonale wykonywała założenia taktyczne co przyniosło srebrny medal. Oby tak dalej 🙂