Puchar OKKF w Buku

W niedzielę 22 grudnia 2013 roku w Buku odbył się Puchar Karate OKKF organizowany przez klub Empi. Na ostatniej imprezie w roku kalendarzowym, mimo zbliżających się świąt Bożego Narodzenia zjawiło się ponad 150 zawodników z 8 klubów z okolicznych miejscowości. Zawody zostały rozegrane według przepisów WKF, a sędzią głównym był Tomasz Wosicki. Dla wszystkich uczestników była przewidziana słodka niespodzianka oraz dyplomy uczestnictwa, a zwycięzcy poszczególnych konkurencji pamiątkowe medale i dyplomy. Zawody przebiegły sprawnie, w miłej rodzinnej atmosferze o czym świadczy brak interwencji lekarza i uśmiech widniejący na twarzach zawodników i osób towarzyszących. Serdeczne podziękowania dla Ośrodka Sportu i Rekreacji w Buku za możliwość przeprowadzenia zawodów.

20131222buk12
« 1 z 27 »

Poniżej zestawienie wyników:
Kichon 2007 i młodsi grupa 1
1. Krystian Chrzanowski OKK
2. Dawid Grupa WKK
3. Wiktoria Reszel Dynamic Poznań
3. Jakub Nowak Empi G.D.
Kichon 2007 i młodsi grupa 2
1. Piotr Kulikowski OKK
2. Patryk Stachowiak WKK
3. Wiktor Bartczak SKK
3. Nikodem Przybyła Empi G.D.
Kichon 2006 grupa 1
1. Marcel Drobnik Empi G.D
2. Igor Cytowski Empi G.D.
3. Aleksander Tomczak Dynamic Poznań
3. Natalia Woźniak WKK
Kichon 2006 grupa 2
1. Julia Szwajca Dynamic Poznań
2. Adam Penc Dynamic Murowana Goślina
3. Wiktoria Ratajczyk Empi G.D
3. Mikołaj Szymczak Empi Duszniki
Kichon 2006 grupa 3
1. Aleksandra Gwiazda Dynamic Poznań
2. Ania Kruszelnicka Dynamic Murowana Goślina
3. Maurycy Kuźmiński Empi G.D
3. Kacper Kaczmarek Empi G.D
Kichon 2005 grupa 1
1. Jan Tomczak Dynamic Poznań
2. Jakub Migdalski WKK
3. Tymek Żerko Empi G.D
3. Stanisław Grams Empi Buk
Kichon 2005 grupa 2
1. Alicja Pers Dynamic Murowana Goślina
2. Jaśmina Cytrowska Empi G.D
3. Kornelia Kruszona Empi Duszniki
3. Adam Omieljańczyk Empi G.D
Kichon 2004
1. Paweł Terebecki Empi Buk
2. Szymon Czyż Empi G.D
3. Maja Rybarczyk Empi G.D
3. Jędrzej Kasprzyk Dynamic Poznań
Kichon 2003
1. Jakub Rybnicki Dynamic Poznań
2. Zuzanna Kaczmarek Empi G.D
3. Miłosz Pospychała OKK
4. Aleksandra Gizińska Empi G.D
Kichon 2002
1. Oskar Palacz Empi G.D
2. Agata Jurdzińska Empi G.D
3. Witor Palacz Empi G.D
4. Michał Kruszona Empi Duszniki
Kichon 2001/2000
1. Ireneusz Czyż Empi G.D
2. Daria Dembska WKK
Kata białe pasy 2006 i młodsi
1. Aleksander Kujawa Empi G.D
2. Filip Tierling Empi G.D
3. Oskar Fechner Empi G.D
3. Kacper Balcerek Empi G.D
Kata białe pasy 2005 grupa 1
1. Wiktoria Tomczak SKK
2. Jakub Kulawiak OKK
3. Gracjan Piskunowicz Empi G.D
3. Jakub Lewandowski Empi G.D
Kata białe pasy 2005 grupa 2
1. Maciej Noak SKK
2. Tadeusz Buczkowski Empi G.D
3. Jerzy Biliński Empi G.D
4. Mateusz Burdajewicz Dynamic Poznań
Kata białe pasy 2004
1. Monika Cieślak SKK
2. Wiktor Goraj Empi G.D
3. Marek Springer OKK
3. Bartek Kozłowski WKK
Kata białe pasy 2003
1. Jakub Woźnicki WKK
2. Kacper Kasperczak Empi Buk
3. Weronika Kencka OKK
3. Kacper Kornaś OKK
Kata białe pasy 2002/2001/2000
1. Jakub Skrzypczak WKK
2. Aleksandra Świderska WKK
3. Alicja Ignatowicz Dynamic Murowana Goślina
Kata dziewcząt żółte pasy 2005 i młodsi
1. Wiktoria Tomczak SKK
2. Aleksandra Araszkiewicz Empi Duszniki
Kata chłopców żółte pasy 2005 i młodsi
1. Dominik Klemczak Dynamic Poznań
2. Jakub Kulawiak OKK
3. Maciej Noak SKK
4. Filip Heś SKK
Kata dziewcząt żółte pasy 2004
1. Karolina Kukawka SKK
2. Monika Cieślak SKK
3. Zofia Kubiak Dynamic Poznań
4. Zuzanna Klemczak Dynamic Poznań
Kata dziewcząt żółte pasy 2003
1. Natasza Broniszewska Dynamic Poznań
2. Weronika Kencka OKK
3. Martyna Olszewska Empi Buk
4. Zofia Kaźmierczak Empi Duszniki
Kata chłopców żółte pasy 2003
1. Tomasz Pawłowicz Dynamic Poznań
2. Mateusz Chwirot Empi Buk
3. Aleksander Okupnik Dynamic Murowana
4. Antoni Kondratowicz Empi Buk
Kata dziewcząt żółte pasy 2001/2000
1. Zuzanna Toporek Empi Duszniki
2. Julia Heś SKK
Kata chłopców żółte pasy 2002/2001
1. Jakub Leśniarek Dynamic Poznań
2. Artur Bartczak SKK
3. Dawid Bartczak SKK
Kata dziewcząt pomarańczowe pasy i wyżej 2005 i młodsze
1. Otylia Zagórska SKK
2. Anna Gawłowska Empi Duszniki
Kata chłopców pomarańczowe pasy i wyżej 2005 i młodsi
1. Tomasz Pawlaczyk Dynamic Poznań
2. Aleksander Kruszczelnicki Dynamic Murowana Goślina
3. Jan Pytlak Empi Buk
Kata dziewcząt pomarańczowe pasy i wyżej 2004
1. Zuzanna Biedrzycka Dynamic Poznań
2. Julia Połczyk Empi Buk
3. Zuzanna Hoffa Dynamic Poznań
4. Zuzanna Janowska Empi Buk
Kata chłopców pomarańczowe pasy i wyżej 2004
1. Maksymilian Nawrocki OKK
2. Jędrzej Ludwiczak Empi G.D
Kata dziewcząt pomarańczowe pasy i wyżej 2003
1. Nicole Sokólska Empi Duszniki
2. Zuzanna Tyczyńska Empi Duszniki
3. Michalina Tyczyńska Empi Duszniki
Kata chłopców pomarańczowe pasy i wyżej
1. Jakub Jankowiak Dynamic Murowana Goślina
2. Radosław Cwojda Dynamic Murowana Goślina
3. Michał Gedowski Dynamic Murowana Goślina
3. Jakub Krąkowski Empi Buk
Kata dziewcząt pomarańczowe pasy i wyżej 2002
1. Nikola Woroch Dynamic Poznań
2. Klaudia Kaźmierczak Empi G.D
3. Julia Kicińska Empi G.D
Kata chłopców pomarańczowe pasy i wyżej 2002
1. Adam Koperski Dynamic Poznań
2. Mateusz Samól Empi Buk
3. Marcin Stachowiak WKK
3. Jakub Nowaczyk Dynamic Murowana Goślina
Kumite chłopców 2006 i młodsi
1. Aleksander Kujawa Empi G.D
2. Oskar Fechner Empi G.D
3. Szymon Januszak OKK
Kumite dziewcząt 2004/2005
1. Zuzanna Klemczak Dynamic Poznań
2. Zuzanna Biedrzycka Dynamic Poznań
3. Karolina Kukawka SKK
4. Monika Cieślak SKK
Kumite chłopców 2004/2005 -30kg
1. Tomasz Pawlaczyk Dynamic Poznań
2. Dominik Klemczak Dynamic Poznań
3. Aleksander Kruszczelnicki Dynamic Murowana Goślina
4. Wiktor Kornaś OKK
Kumite chłopców 2004/2005 +30kg
1. Maksymilian Nawrocki OKK
2. Filip Heś SKK
3. Marcel Śniegowski Empi G.D
3. Jędrzej Ludwiczak Empi G.D
Kumite dziewcząt 2002/2003
1. Nikola Woroch Dynamic Poznań
2. Klaudia Kaźmierczak Empi G.D.
3. Michalina Tyczyńska Empi Duszniki
4. Nicole Sokólska Empi Duszniki
Kumite chłopców 2002/2003 -35kg
1. Adam Koperski Dynamic Poznań
2. Jakub Woźnicki WKK
3. Radosław Cwojda Dynamic Murowana Goślina
4. Jakub Skrzypczak WKK
Kumite chłopców 2002/2003 -40kg
1. Szymon Sokólski Empi Duszniki
2. Jakub Krąkowski Empi Buk
3. Michał Gedowski Dynamic Murowana Goślina
4. Dawid Bartczak SKK
Kumite chłopców 2002/2003 +40kg
1. Miłosz Orlik SKK
2. Mikołaj Winkel Dynamic Murowana Goślina
3. Artur Bartczak SKK
4. Jakub Leśniarek Dynamic Poznań
Kumite dziewcząt 2001/2000
1. Julia Heś SKK
2. Zuzanna Toporek Empi Duszniki

Klasyfikacja Klubowa wg medali
1 m-c – 3pkt 2 m-c – 2pkt 3 m-c – 1pkt

1. Dynamic Poznań 60 pkt
2. Empi G.D. 58 pkt
3. Szamotulski K.K. 36 pkt
4. Wroniecki K.K. 25 pkt
5. Obornicki K.K. 23 pkt
5. Dynamic Murowana 23 pkt
5. Empi Duszniki 23 pkt
8. Empi Buk 19 pkt